Movies
Ratings
903
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
GantzRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The NeverEnding StoryRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.5
First PositionRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 5.0
HornsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0