Titles you rated
HaechiRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5- プライドRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
HERORated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0