Titles you rated
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
RealRated ★ 1.0
The FortressRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0