Titles you rated
Jackass 2.5Rated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0