Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0