Movies
Ratings
73
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0