Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Home Alone 4Rated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Merchant of VeniceRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5