Movies
Ratings
821
IncendiesRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 4.0
Bo Burnham: InsideRated ★ 4.5
Western StarsRated ★ 4.0- Southern All Stars: Chigasaki Live 2023Rated ★ 4.5
CleopatraRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Out of AfricaRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
TarRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.5
BargainRated ★ 5.0
The SwimmersRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.5