Series
Ratings
135
TV Novel: EunhuiRated ★ 2.5
Smile, MomRated ★ 4.0
Iron Lady ChaRated ★ 3.0- Great InheritanceRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
My Unfortunate BoyfriendRated ★ 3.5
Rascal SonsRated ★ 3.5- The Family Is ComingRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
MaskRated ★ 4.0