Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0