Movies
Ratings
20
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
300Rated ★ 2.0