Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0