Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 2.0
Talk to MeRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5