Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The BequeathedRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0