Titles you rated
Children...Rated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0