Series
Ratings
41
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
IRISRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0