Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.0- GentlemanRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 1.5- PilotRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 2.0- UnforgivableRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 1.5