Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.0
Blood FreeRated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 2.0
FlexxCopRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.5
The Killing VoteRated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5