Movies
Ratings
1079
Good NewsRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
CopycatRated ★ 3.0
The Sum of All FearsRated ★ 4.5
Dirty MoneyRated ★ 1.5
The SentinelRated ★ 2.5
The Electric StateRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The CrowRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0