Titles you rated
GravityRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
American ReunionRated ★ 2.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0