Titles you rated
Believer 2Rated ★ 1.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
PearlRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5