Series
Ratings
71
Semantic ErrorRated ★ 3.5
The WatcherRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- The Path to GloryRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0