Titles you rated
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0