Titles you rated
Wild ChildRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0