Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
UnforgivenRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The CrowRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Six Days Seven NightsRated ★ 5.0