Titles you rated
BluebeardRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.0