Movies
Ratings
200
The Best OfferRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Under the Tuscan SunRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0