Series
Ratings
36
SherlockRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5