Movies
Ratings
106
Man of SteelRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0