Movies
Ratings
144
Green BookRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0