Titles you rated
Perfect NumberRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 1.0
National TreasureRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.5
ClickRated ★ 2.5