Movies
Ratings
155
AcceptedRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
Small SoldiersRated ★ 3.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0