Movies
Ratings
78
QuickRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.0
GravityRated ★ 2.0