Series
Ratings
60
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
EliteRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5