Movies
Ratings
541
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 5.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.0