Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0