Movies
Ratings
865
Holy MotorsRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
She and Her Cat: Everything FlowsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5