Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0