Movies
Ratings
178
ChefRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 4.0
BoltRated ★ 5.0
Treasure PlanetRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
My WayRated ★ 3.0