Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
The Old GuardRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 1.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0