Movies
Ratings
39
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
SwordfishRated ★ 1.0
An AffairRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Fight Back to SchoolRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Last NightRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0