Titles you rated
Queen MantisRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5