Titles you rated
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0