Titles you rated
The Big BossRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5- 다찌마와 LeeRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
The Gold RushRated ★ 3.5
City LightsRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 4.0