Movies
Ratings
180
BackdraftRated ★ 5.0
Beverly Hills CopRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
French KissRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The JackalRated ★ 3.0
TwinsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 5.0
The Whole Nine YardsRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
RansomRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0