Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0