Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
The Scarlet LetterRated ★ 3.5
The Nut JobRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0- The Reservoir GameRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0