Titles you rated
I Am a HeroRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 2.0
RomaRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0