Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 1.5
Miss BaekRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 2.0
The NegotiationRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0