Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0